Ubytovanie Žember Jasná Demänovská Dolina


Rodinná chata
(pre 8-12 osôb)


Chata Žember je dvojpodlažná. Na prízemí je spoločenská miestnosť s kozubom, televízorom, satelitom, DVD prehrávačom a kompletne vybavená kuchyňa. Ďalej sa tu nachádza dvojlôžková izba, kúpeľňa so sprchou a WC. Na poschodí sú tri izby: jedna 2-lôžková
a dve 3-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón.

log12  Kapacita 8 - 12 osôb

log05  Kuchyňa

log06  Umývačka riadu

log04  Pračka
log12  Kozub

log05  Televízor

log06  Free WiFi

log04  Parkovisko
log01  Altánok s grilom

log01 
Detské ihrisko

log01  Stolný tenis

log01  Lyžiareň


Rozloženie chaty
(vybavenosť izieb)


Prízemie

Po vstupe do chaty sa napravo nachádza spoločenská miestnosť, rozdelená na jedálenskú a obývaciu časť. Popri sedení pri kozube si môžete pozrieť SAT-TV alebo surfovať na free-wifi internete. Spoločenská miestnosť je spojená s kuchyňou, ktorá je kompletne vybavená. K dispozícii je elektrický sporák, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, hriankovač. Na prízemí sa ďalej nachádza dvojlôžková izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné WC. K dispozícii je aj práčka, žehlička a sušič na vlasy.

 

Chata Žember - ubytovanie Jasná Nízke Tatry, Demänovská dolina. Vhodné pre rodiny s deťmi

Poschodie

Na poschodí sa nachádzajú tri izby: dvojlôžková izba s prístelkou, trojlôžková izba a trojlôžková izba s prístelkou. K dispozícii je aj detská postieľka. Ďalej je tu kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Z chodby sa vychádza na veľký prekrytý balkón so sedením.

Chata Žember pre 8 až 10 ľudí na prenájom v Jasnej, v Demänovskej doliny. Ihrisko pre deti


Fotogaléria
(exteriér a interiér)